کانال تلگرام بانه کالا هور - بانه 24کانال تلگرام بانه کالا هور|بانه 24

اولین و بزرگترین کانال رسمی فروشگاهی غرب کشور-بانه


باتوجه به تعداد زیاد کانال های تلگرامی که وجود دارد لازم میدانیم مواردی را به اطلاع هموطنان عزیز برسانیم تا بتوانند به راحتی کانال های رسمی و دارای اجناس اصلی را تشخیص دهند


🔹۱. قبل از خرید از یک کانال ، حتما دقت کنید که کانال یاد شده اولا چه زمانی ساخته شده( تاریخ ساخت کانال ما ۲۰ مهرماه ۹۴) دارای شماره تلفن های ثابت و همراه معتبر بوده و حداقل وبسایت یا اپلیکیشنی در بازار یا گوگل پلی داشته باشد و حتما آدرس محل کسب و کار در کانال یا وبسایت درج شده باشد.

🔹۲. به نحوه ی گذاشتن پست در کانال دقت کنید، قرار دادن پست توسط افراد آماتور و غیرحرفه ای در مبحث فروش محصولات، کاملا مشهود است، همچنین به نحوه ی پاسخ گویی تلفنی این افراد حتما دقت کنید.

🔹۳. محصولی که در کانالی قرار داده میشود و از آوردن نام مدل آن امتناع میشود مطمعنا تقلبی است. اگر مدل در کانال ذکر نشده باشد باید دارای لینکی باشد که خریدار با وارد شدن به آن مدل دقیق محصول را ببیند. ( مخصوصا تقلب در محصولات بوش آلمان به وفور دیده شده است)

🔹۴. نام کامل محصولات اصلی در سایت های اصلی شرکت های سازنده موجود است، فقط کافی است نام مدل محصول را بدون استفاده از کلمات فارسی در گوگل سرچ کنید.


کانال تلگرام اطلاعات بانه 24

@bane24_info

کانال تلگرام نظر خریداران بانه 24

@bane24_nazar

دلیل قیمت پایین محصولات ما

دلیل قیمت پایین محصولات بانه 24باتوجه به اینکه بانه در شرف قرارگرفتن در لیست مناطق آزاد تجاری است هزینه ی گمرک پرداختی به اجناس بسیار کمتر از مناطق عادی میباشد.


آیا اجناس بانه کالا هور از نظر کیفیت با کالای گلدیران تفاوت دارند ؟
به جرات می توانیم بگوییم کالاهای الجی ما اصل کره بوده و قطعا از اجناسی که برای ایران مونتاژ می شوند کیفیت بالاتری دارند.


چرا مدل های موجود در دیجی کالا،  یا نمایندگی های گلدیران وسام سرویس متفاوت نوشته میشوند مثلا برای مدلSJ850، به صورت SJ85000 نوشته می شود؟
تلویزیون هایی که فقط برای ایران تولید می شوند و همچنین تلویزیون های مونتاژ سام سرویس و گلدیران که در داخل ایران مونتاژ میشوند، معمولا با یک یا دو صفر جلوی نام و مدل جهانی آنها ،از مدل کشورهای دیگر جدا می شوند و اجازه ی استفاده از مدل آنها را ندارند.


24 تفاوت نام اجناس نمایندگی ها و بانه

چرا نام محصولاتی که در بانه کالا هور موجود است در فروشگاه های گلدیران و سام سرویس اصلا به چشم نمی خورد و یا برعکس کالاهایی که ما در نمایندگی های مذکور و همچنین در سایت دیجی کالا می بینیم چرا در بانه اسمی از آن ها برده نشده است؟؟
این سوالی است که خیلی از دوستان را از خرید مردد می کند و این ذهنیت را در خریدار ایجاد می کند که اجناس بانه کالا هور اصلی نیست و قیمت پایین محصولات ما به این تفکر بیشتر قوت خواهد داد اما...واقعیت چیست؟

قبل از اینکه در مورد اجناس خود صحبت کنیم پیشنهاد می کنیم حتما به وبسایت اصلی دو غول لوازم خانگی جهان (الجی و سامسونگ) مراجعه کنید.
در اینجا اشاره به این نکته ضروری است که اگر درکشور ایران با Ip ایران در صفحه ی مرورگر خود، وبسایت www.lg.com را وارد کنید وارد سایت گلدیران شده و محصولات ایرانی را در آن خواهید دید !

برای مشاهده ی محصولات اصلی شرکت وارد لینک انتخاب کشور ها شده و کشور های اروپایی و کره و ... را انتخاب کنید.
لینک انتخاب کشور
http://www.lg.com/common

پس از ورود به سایت الجی در کشور های دیگر غیر از ایران این سوال برای همه پیش خواهد آمد که چرا نام محصولاتی که در گلدیران هست در هیچ کدام از این کشورها با این نام موجود نمی باشد و تنها از نظر ظاهر یکی هستند

و اینجاست که به جواب سوال اولی که در ابتدای همین بحث مطرح شد پی خواهید برد... در مورد محصولات سامسونگ شرکت سام سرویس هم همین موضوع صدق خواهد کرد و هیچ کدام از نام هایی که محصولات این شرکت دارند در هیچ کجای دنیا وجود ندارد و فقط ظاهر این محصولات با مدل های کشور های دیگر یکی است.

لازم میدانیم این نکته رو هم اضافه کنیم که ما به هیچ عنوان محصولات ایرانی را زیر سوال نخواهیم برد و به تولید داخلی این محصولات در ایران هم افتخار خواهیم کرد و به خود می بالیم که محصولات ایرانی در بسیاری از موارد برابری خواهند کرد با مدل های تایلندی و کره ای و ...

تنها هدف ما از این اطلاعیه پاسخ به سوالات و ابهاماتی بوده و هست که هر کدام از عزیزانی که قصد خرید دارند برایشان بوجود آمده است.

تخمین هزینه ی باربری

برخی از هزینه های باربری را در اینجا به عنوان مثال عرض خواهیم کرد تا هزینه ی باربری و تست در محل زندگی را ،خود شما تخمین بزنید .


هزینه ی ارسال و تست برای تهران و شهرهای نزدیک تهران:

الف) تلویزیون

32 اینچ : 200/000 تومان
40 تا 43 اینچ: 300/000 تا 350/000 تومان
49 و 50 اینچ: 400/000 تومان
55 اینچ : 500/000  تومان
65 اینچ : 650,000 تومان به بالا


ب) ظرفشویی و لباسشویی
همه ی مدل ها: 500/000 تومان


ج) کولر گازی (اسپلیت سرد و گرم )
با توجه به مدل و اندازه: 300/000 تا 550/000 تومان


د) یخچال ساید بای ساید و یخچال فریز
باتوجه به نوع و قیمت : 500 هزار تا 800/000 تومان


هزینه ی باربری محصولات دیگر نیز با توجه به اندازه و مسافت و قیمت کالاتعیین خواهد شد.

هزینه ی باربری برای شهرهای شمال غربی ایران
هزینه ی باربری تبریز و ارومیه و شهرهای اطراف برای تلویزیون،کولر و ظرفشویی و لباسشویی: از 200 تا 350 هزار تومان متغیر(بسته به اندازه و قیمت)

 

توجه 1: هر کالا هزینه ی باربری مخصوص به خود را دارد،( اگر دو قلم سفارش داده شود هزینه ی باربری برای هرکدام جداگانه محاسبه خواهد شد)
توجه2: هزینه ی باربری تلویزیون های رسیور دار30,000 تومان بیشتر است.


مشاهده ی محصولات بانه کالا هور