ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل SMS68MW06E قیمت بانه کالا خرید

بازگشت سبد خرید

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل SMS68MW06E

24 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش معتبر و کتبی در سراسر ایران (+100,000 تومان) 

رضه ماشین ظرفشویی sms68mw06eخرید از بانه - hoor baneh kala - ظرفشویی بوش sms68mw06eقیممت بانه sms68mw06eظرفشویی - خرید از بانه - baneh24 - bosch sms68mw06e

ماشین ظرفشویی - خرید از بانه - هور کالا - بوش sms68mw06ebosch sms68mw06e - baneh24 - hoor bane


نگاه اجمالی به ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW06E: 

این دستگاه با ظرفیت 14 نفر جوابگوی نیازهای یک خانواده پرجمعیت است. صدای بسیار پایین آن هیچ مزاحمتی برای آسایش و استراحت شما ایجاد نخواهد کرد. این دستگاه بسیار بهینه بوده و از مصرف آب و برق پایینی برخوردار است و با کمترین حجم آب مصرفی کیفیت و کارامدی بالایی در شستشوی ظروف از خود نشان خواهد داد. این دستگاه دارای 8 برنامه متنوع شستشو برای حصول بالاترین کیفیت و بهرهوری در شستشو، است. برنامه های موجود عبارتند از: شستشوی خودکار ۶۵-۴۵ درجه سانتیگراد، قوی ۷۰ درجه سانتیگراد، شستشوی ظروف شیشه ای ۴۰ درجه سانتیگراد، اقتصادی ۵۰ درجه سانتیگراد، شستشوی سریع ۱ ساعت ۶۵ درجه سانتیگراد، آبکشی اولیه و تعدادی برنامه کاربردی دیگر. در کنار این برنامه چند گزینه ویژه از جمله شستشوی بهداشتی-Hygiene Plus، سرعت متغیر و خشک کن اضافی گنجانده شده است. گزینه سرعت متغیر می تواند تا 50 درصد زمان شستشو را بدون افت کیفیت شستشو، کاهش دهد. همچنین یک شتستشوی بهداشتی و دقیق به کمک قابلیت Hygiene Plus حاصل می شود. 

 مشخصات کلی
مدل SMS68MW06E
سری 6
کشور سازنده آلمان - بوش
شرکت سازنده BOSCH
کشور مونتاژکننده آلمان
نوع نصب روکار
ظرفیت  14 نفره
رنگسفید
موتور موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی EcoSilence Drive
مشخصات انرژی و مصرف
برچسب انرژیA++
مصرف برق0.8 کیلو وات ساعت در هر چرخه
مصرف آب در هر شستشو 9.5 لیتر در هر چرخه
قفسه
تعداد سبد 3 سبد
قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها
سینی کارد و چنگال
توضیحات2 سبد بزرگ فلزی به همراه 1 نیم سبد ویژه کارد و چنگال
قابلیت چیدن راحت قابلمه ها و ظروف بزرگ
 شستشو
تعداد برنامه ها 8 برنامه
برنامه های شستشو Intensive ۷۰ ° C - قوی
Auto ۴۵-۶۵ ° C - خودکار
Eco ۵۰ ° C - اقتصادی
Silent ۵۰ ° C - شبانه
Glasses ۴۰ ° C - ظروف حساس
۱ hour ۶۵ ° C - یک ساعته
Fast ۴۵ ° C - سریع(برنامه سریع 20 دقیقه ای)
Prewash - پیش شستشو
توابع اضافی4 تابع

emoteStart - شروع از راه دور
VarioSpeedPlus - سریع(کاهش 60 درصدی زمان شستشو)
HygienePlus - شستشوی بهداشتی
ExtraDry - خشک کن اضافه
 مشخصات فنی
شدت صدا
44 دسی بل
دماهای قابل تنظیم5 دمای مختلف
ابعاد - وزن
ارتفاع 845 میلیمتر
عمق 600 میلیمتر
پهنا 600 میلیمتر
وزن 52 کیلو گرم

ویژگیها و امکانات
طول سیم175 سانتی متر
نمایشگرLED با قابلیت لمسی
جنس محفظه داخلیاستیل
سایر
 • عملکرد Home Connect(کنترل از راه دور)
 • صرفه جویی در مصرف آب
 • مصرف آب و برق ناچیز
 • سیستم آب پاشی
 • براق کننده ظروف-Sparking clean
 • شستشوی ویژه ظروف حساس شیشه ای-Aqua Mix
 • شستشوی بسیار سریع
 • خشک کن اضافی
 • شستشوی بهداشتی
 • آبکشی
 • سیستم فیلتر سه گانه(فیلتر تمیزی خودکار)
 • قابلیت ضد عفونی
 • قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها-Vario Flex
 • سیستم آب هیدرولیک-Active Water
 • سیستم خودکار تشخیص مواد شوینده برای بهترین نتیجه شستشو و آبکشی-Detergent Automation
 • قابلیت کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی-DosageAssist
 • ضد نشت آب-Aqua Stop
 • سنسور حجم آب مصرفی-Aqua Sensor
 • سنسور تشخیص تعداد ظروف-Load Sensor
 • نمایشگر دما
 • شروع با تاخیر(1 تا 24 ساعت)
 • مبدل حرارتی Heat Exchanger
 • نشانگر میزان نمک و جلا دهنده
 • شاخص زمان باقی مانده
 • قفل کودک
 • قفل درب
 • صدای بسیار پایین

bosch - خرید از بانه کالا - خرید ظرفشویی - baneh24


قابلیت  VarioFlex pro در ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW06E: 

سبدهای با قابلیت VarioFlex pro بسیار انعطاف پذیر بوده و از جنبه های زیادی قابل تنظیم هستند. سیستم Rackmatic این امکان را فراهم می کند که به سهولت و با سرعت مناسبترین و درست ترین شیوه چیدن ظروف مختلف در سبدها را تشخیص دهید. کشوهای متحرک به همراه قابلیت تنظیم آنها سبب می شوند از فضای درونی دستگاه نهایت استفاده و بهره وری را حاصل کنید و حجم زیادی از ظروف متنوع در هر بار شستشو، با کیفیت بالا شستشه شده و خشک گردند. متعلقات داخلی عبارتند از: ۲ قفسه صاف در سبد بالا، ۲ قفسه جام در سبد بالا، ۴ قفسه تخت هموار در سبد پایینی و ۲ قفسه جام در سبد پایین. 


فناوریهای مراقبت از ظروف در ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW06E: 

برای مراقبت تضمینی از ظروف حساس چینی و شیشه ایی در برابر تغییرات دمایی، مبدل گرمایی در ظرفشویی بوش SMS68MW06E به کار رفته است. در این فرایند برای جلوگیری از شکست ظروف ناشی از تغییرات دمایی، آب از قبل در مخزن شستشو با دمای مناسب گرم می شود. 
همچنین برای جلوگیری از خوردگی شیشه ناشی از ریخته شدن مداوم آب بر روی آن، به کمک فناوری مراقبت از لیوانها، شدت آب مرتبا تنظیم شده و سلامتی ظروف چینی و شیشه ای حساس حفظ می شود. 
ظرفشویی بوش با قابلیتهای بیشمار - بانه - baneh24


قابلیت تشخیص شدت کثیفی به کمک سنسور Aqua Sensor: 

توسط حسگر اکوا سنسور، شدت کثیفی ظروف تشخیص داده شده و متناسب با آن و همچنین نوع ظروف و شدت شستشو، آب مصرف می شود. به عبارتی دیگر با تشخیص شدت کثیفی تعیین می کند که آیا شستن کافی است یا ادامه یابد؟ 


موتور EcoSilence Drive در ظرفشویی بوش SMS68MW06E: 

موتور این دستگاه از آهنربای دایمی به جای برسهای کربنی استفاده می کند. این امر به کاهش استهلاک و اصطکاک و مصرف انرژی و افزایش بهره وری و طول عمر موتور کمک می کند. همچنین صدای بسیار ناچیزی هم دارد و بسیاری از نویزها را حذف کرده و ابدا مزاحم آسایش شما نخواهد شد. 


کاهش مصرف آب و برق و افزایش کارایی با قابلیت ActiveWater: 

توسط این قابلیت بازدهی دستگاه افزایش پیدا کرده و بهینه می شود. این امر سبب کاهش مصرف آب و برق شده و در نتیجه فرایندی دوستدار محیط زیست است و بدون الودگی طبیعی تمیزی زیادی به ارمغان می آورد. در واقع با آبرسانی اصولی، قابلیت فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و کارایی بالاتر پمپ(گردش آب بیشتر) در مصرف آب و برق صرفه جویی قابل توجهی می شود. 


کشو Vario ویژه ظروف کوچک(کارد و چنگال) در ظرفشویی بوش SMS68MW06E: 

طبقه بالایی در این دستگاه ActiveWater ویژه چیدمان راحت و اصولی ظروفی از قبیل کارد و چنگال و دیگر ظروف کوچک طراحی شده است(اصطلاحا کشو Vario). این سبد در این موارد انعطاف پذیری زیادی داشته و فضای کلی بیشتری در اختیار می گذارد. سبد کارد و چنگال توسط کشو Vario  در سبد کوچکتری جایگزین می شود. در دستگاههای 60 سانتی متری 14 شیار ویژه برای قرار دادن این کشو درون یکی از آنها، در نظر گرفته شده است تا ارتفاع قابل تنظیم باشد و بسته به ارتفاع مورد نیاز شیار مناسب انتخاب می شود. در دستگاههای کوچکتر 45 سانتی متری تعداد این شیارها 10 عدد است. 


تمیزی بیشتر با برنامه های خودکار متنوع در ظرفشویی بوش SMS68MW06E: 

در این دستگاه متناسب با سطح خیساندن مواردی مانند دمای آب، حجم آب مصرفی و مدت زمان شستشو تعیین و تنظیم می شود. این امر سبب صرفه جویی و افزایش بازدهی در مصرف آب و برق خواهد شد. 


شستشوی بهداشتی-Hygiene Plus در ظرفشویی بوش SMS68MW06E: 

این قابلیت برای حصول بیشترین میزان تمیزی و میکروب زدایی به کار می رود. این قابلیت همراه بیشتر برنامه های شستشو قابل فعال شدن است. در واقع ظرون به مدت 10 دقیقه در آب داغ 70 درجه شستشه شده و میکروب زدایی می شوند. این قابلیت مناسب افراد دارای الرژی و کودکان است. 


قابلیت شروع در تاخیر در ظرفشویی بوش SMS68MW06E: 

توسط این قابلیت می توانید زمان شروع به کار دستگاه را به مدت 1 تا 24 ساعت به عقب بیندازید و شستشو را برای زمان خاصی تنظیم کنید. این قابلیت به شما امکان می دهد در هر ساعتی از شبانه روز و حتی زمانهایی که در خانه نیستید و یا نصفه های شب و ... از دستگاه استفاده کنید. هنگام فعال کردن این قابلیت زمان باقی مانده تا شروع به کار دستگاه بر روی نمایشگر اعلام می شود. 


سنسور تشخیص وزن ظروف بارگیری شده در ظرفشویی بوش SMS68MW06E: 

با حرکت سریع و دایره ایی این سنسور، وزن ظروف تشخیص داده می شود. با تشخیص این وزن متناسب با آن آب مصرفی تعیین و تنظیم خواهد شد. این امر به مصرف بهینه آب کمک زیادی می کند. در صورتی که ظروف کمی در دستگاه باشد مصرف به مقدار زیادی کاهش می یابد. 


شستن شیشه در دمای ویژه 40 درجه: 

این برنامه ویژه ظروف شیشه ایی را به آرامی در دمای 40 درجه خواهد شست و آنها را خشک کرده و درخشان می سازد. در واقع دمای پایین آب هنگام شستشو و طولانی شدن مدت خشک کردن باعث ظروفی تمیز و خشک و براق می شود. 


سیستم ضد نشت آب با ضمانت 100 درصد-AquaStop: 

قابلیت AquaStop صد در صد از نشت آب ممانعت می کند. این سیستم از شیر ایمنی، شیلنگ 2 جداره و شیار با سوییچ شناور تشکیل یافته است. این سیستم به صورت تمام در صورت هر گونه نشتی در دستگاه آن را با سنسورهای ویژه ای(واقع بر کف دستگاه) تشخیص داه و ورودی آب را قطع می کند. این سیستم توسط شرکت بوش گارانتی مادام العمر شده است. 
ظرفشویی بوش ضد نشت آب - bosch - baneh - بازرگانی هور - بانه


مشاهده محصول در سایت اصلی بوش Bosch

برچسب محصول: ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS68MW06E, قیمت ظرفشویی بوش در بانه, خرید ظرفشویی BOSCH SMS68MW06E بانه, خرید آنلاین از فروشگاه بانه 24, قیمت ماشین ظرفشویی در بانه, خرید ماشین ظرفشویی 14 نفره  بوش BOSCH بخارشوردار بانه, بازرگانی هور, baneh24, خرید ظرفشویی بوش SMS68MW06E بانه

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل SMS68MW06E


بر مبنای انتخابتان، شما ممکن است به موارد مشابه زیر علاقمند باشید


ورود به صفحه اصلی سایت بانه 24

نحوه ی خرید از بانه 24

بانه کالا هور| بانه 24 ، خرید تلویزیون بانه ، خرید ساید بای ساید بانه ، لوازم خانگی بانه

نحوه ی خرید از بانه کالا هور- بانه 24

روش اول : پرداخت بیعانه و تسویه در محل

شما پس از انتخاب کالای مورد نظر خود از وبسایت یا برنامه ی آندرویدی ما برای خرید مراحل زیر را خواهید داشت

1.هزینه ای به عنوان بیعانه پرداخت خواهید کرد. (معمولا 500/000 تا 5/000/000 تومان با توجه به قیمت و اندازه کالا و مسافت شما از بانه)

2. کالای مورد نظر شما با پیک ما، از بانه حرکت کرده و به مقصد شما ارسال خواهد شد . زمان ارسال از 1 الی 4 روز با توجه به مسافت و فاکتورهای دیگر متغییر خواهد بود

3. پیک ما کالای مورد نظر را برای شما تست خواهد کرد(هر محصولی که قابلیت تست داشته باشد: تلویزیون، سینما خانگی، جاروبرقی) و تا از سالم بودن آن مطمعن نشوید هزینه ای از شما دریافت نخواهد کرد.


توجه1: قیمت های بازرگانی هور(بانه 24) قیمت عمده میباشند و به سراسر ایران به صورت تکی نیز ارسال خواهند شد.

توجه2: اجناسی مانند یخچال فریزر معمولی، ساید ، لباسشویی، ظرفشویی و کولرگازی که قابلیت تست توسط پیک ما را ندارند توسط شرکت های گارانتی کننده ای که با ما قرارداد دارند نصب خواهند شد و چنانچه در هنگام نصب توسط شرکت مشکلی داشته باشند نصاب موضوع را به اطلاع ما خواهند رساند و ما نیز موظف به تعویض کالا در مدت 48 ساعت خواهیم بود ناگفته نماند احتمال خرابی کالا هنگام نصب کمتر از یک هزارم درصد است.

شماره کارتها جهت واریز بیعانه

5130   3385   8310   5859
بانک تجارت

5723   7114   9974   6037
بانک ملی

هردو بنام سینا یاسینی


پس از واریز بیعانه با یکی از شماره های فروشگاه تماس گرفته و شماره پیگیری یا ارجاع واریز را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا با ثبت سفارش شما در سیستم مراحل ارسال کالا به مقصد آغاز شود.

روش دوم: پرداخت آنلاین (خرید اینترنتی)

 پس از انتخاب کالای مورد نظرخود، می توانید با کلیک بر روی افزودن به سبد خرید، کالا را به سبد خریدتان منتقل نمایید. پس از اضافه کردن کالاهای مورد نیاز خود به سبد خرید، می‌توانید با کلیک بر روی سبد خرید در قسمت بالای سایت و انتخاب گزینه "نهایی کردن خرید"، وارد مرحله پرداخت شوید.

• اگر قبلاً در فروشگاه ثبت نام کرده اید ایمیل و کلمه عبور را وارد کنید در غیر این صورت بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. تمامی اطلاعات فرم را به صورت کامل پر نمایید . پس از آن اطلاعات صورت حساب، اطلاعات ارسال، روش های ارسال و اطلاعات پرداخت را وارد کنید و درنهایت با بازبینی و تایید صحت اطلاعات، خرید خود را نهایی نمایید.


ورود به صفحه اصلی سایت بانه 24
آدرس وبسایت : www.baneh24.com
Email: info@baneh24.com
بازگشت

سبد خرید